Dave Grohl (Foo Fighters) planuje napisać książkę

/ 20 maja, 2020

Życie Dave’a Grohla z pewnością warte jest spisania. W wieku 20 lat dołączył do zespołu Nirvana, który był wtedy u progu popularności, a potem założył zespół Foo Fighters, z którym do dziś odnosi gigantyczne sukcesy. Przez lata współpracował też z wieloma innymi, słynnymi zespołami, jak Killing Joke czy Queens Of The Stone Age.

Zapytany przez „Entertainment Weekly” czy kiedyś spisze swoje życie, odparł:

Absolutnie! Wiele lat temu spotkałem się na przyjęciu z wydawcą i zapytał mnie „czy rozważałeś napisanie autobiografii?” Odparłem: „Tak, pewnego dnia”. Powiedział, że to bardzo proste: „Udzielisz czterech i czy pięciu godzin wywiadów, a potem ktoś to za ciebie spisze”. Pomyślałem: „Jebać to”.

Pochodzę z rodziny pisarzy. Może i jestem czarną owcą, ale nie jestem tak zły. Jeśli kiedyś napiszę książkę, zrobię to własnoręcznie. Rozważałem to od lat, ale nigdy nie miałem czasu i nie chciałbym napisać typowej autobiografii. Pomyślałem więc, że może spiszę zabawne anegdoty. Zamiast opisywać na 300 stronach moje życie, mógłbym opowiadać zabawne historie.

%%REKLAMA%%

Zespół Foo Fighters zakończył prace nad nowym albumem studyjnym. Płyta ukaże się prawdopodobnie jeszcze w tym roku.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 21 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także