Sabaton opublikował klip nakręcony z youtuberem [WIDEO]

/ 20 maja, 2020

Szwedzki Sabaton nie ustaje w promocji swojego ostatniego albumu, „The Great War”. Zespół opublikował nową, koncertową wersję utworu „The Attack Of The Dead Men” z udziałem Radio Tapok. Utwór został zarejestrowany podczas ostatniego koncertu Sabaton w Moskwie. Klip można obejrzeć poniżej:

Radio Tapok to niezwykle popularny rosyjski youtuber, który zyskał popularność dzięki przeróbkom wielu znanych utworów rockowych i metalowych, między innymi „The Attack Of The Dead Men” z tekstem przetłumaczonym na język rosyjski.

Podczas ostatnich koncertów Sabaton w Moskwie i Sankt Petersburgu, Radio Tapok wystąpił z zespołem na scenie, co zaowocowało prezentowaną właśnie przez zespół wersją koncertową utworu z „The Great War”.

Basista Sabaton, Pär Sundström, komentuje:

To dla nas ogromny zaszczyt współpracować z Radio Tapok. Jest bardzo utalentowanym artystą, a jego cover naszej piosenki „The Attack Of The Dead Men” został tak dobrze przyjęty, że nie zastanawialiśmy się żeby zaprosić go na scenę do wspólnego wykonania tego kawałka.”

%%REKLAMA%%

Ostatni album Sabaton The Great War” został wydany w 2019 roku.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 21 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także