W USA odbył się pierwszy koncert na nowych zasadach. Tak wyglądał [WIDEO]

/ 20 maja, 2020

W Arkansas wystąpił Travis McCready, lider Bishop Gunn. Był to pierwszy koncert zorganizowany na nowych zasadach, gdzie uczestnicy zostali rozdzieleni, zmierzono im temperaturę na wejściu, nosili maski, a do obiektu mieszczącego 1100 osób wpuszczono 229 osób.

Poniżej możecie zobaczyć relację z tego koncertu.

O powrocie na rynek myśli także największa agencja koncertowa na świecie, czyli Live Nation. Zacznie ona jeszcze w maju od Nowej Zelandii: 29 maja odbędzie się występ pod hasłem „Together Again”, na którym wystąpią popularni w Nowej Zelandii artyści. Na kolejne dni planowane są następne koncerty. Odbywać się one będą na nowych zasadach: na widowni będzie tylko 100 osób, będą musiały zachowywać dystans, nosić maski i rękawiczki. Ponadto będzie im sprawdzana temperatura.

%%REKLAMA%%

Na podstawie tego, jak wypadną koncerty w Nowej Zelandii agencja zamierza planować powrót na rynki w innych krajach.

REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 21 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także