Dave Grohl (Foo Fighters) nie wyklucza powrotu słynnej supergrupy

/ 18 sierpnia, 2019

Josh Homme, John Paul Jones i Dave Grohl sformowali supergrupę Them Crooked Vultures w 2009 roku. Ich debiutancki i jak dotychczas jedyny album opublikowany został w listopadzie tego samego roku. Ostatni koncert odbył się natomiast w 2010 roku. Choć muzycy od dawna nie koncertują i nie nagrywają, nigdy oficjalnie nie zakończyli działalności Them Crooked Vultures.

O ewentualny powrót supergrupy zapytany został przez „The Guardian” Dave Grohl:

Technicznie nadal jesteśmy zespołem. Spotykamy się raz na dekadę, a teraz zbliża się kolejne dziesięciolecie, nie? Nie mam żadnych oficjalnych informacji, ale zawsze coś się pichci.

Artysta przyznał, że z pozostałymi członkami Them Crooked Vultures łączą go silne więzi, a Josh Homme to jeden z jego najbliższych przyjaciół. Zapewnił, że gdy nadejdzie odpowiedni moment, na pewno znów spotkają się w studiu.

%%REKLAMA%%

Płyta „Them Crooked Vultures” zadebiutowała na 12. miejscu listy sprzedaży Billboard 200, a album sprzedał się – tylko w Stanach Zjednoczonych – w nakładzie 70 tysięcy w pierwszym tygodniu. Wydawnictwo zostało udostępnione w całości w sieci, natomiast promował je singiel „New Fang”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także