Gwiazda „Stranger Things” opublikowała dwa debiutanckie utwory [AUDIO]

/ 18 sierpnia, 2019

„To Love a Boy” i „Stay Open” to muzyczny debiut 21-letniej Mayi Hawke, która zyskała popularność dzięki roli Robin Buckley w trzecim sezonie serialu „Stranger Things”. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Maya pochodzi z bardzo utalentowanej, aktorskiej rodziny – jej rodzicami są Uma Thurman i Ethan Hawke.

Jeśli aktorka urzekła Was swoją rolą w serialu Netflixa, zapoznajcie się z jej debiutancką muzyką, która pojawiła się właśnie w serwisach streamingowych:

Maya Hawke odpowiedzialna jest za słowa w dwóch powyższych utworach, natomiast muzykę skomponował zwycięzca Grammy, Jesse Harris.

%%REKLAMA%%

„Stranger Things 4” zamówiony

Najnowszy sezon „Stranger Things” okazał się ogromnym sukcesem, którym na każdym kroku chwali się Netflix. Ponieważ produkcja jest kasowym przebojem, pewnym było, że będzie kontynuowana. Jak donoszą dziennikarze „Production Weekly”, czwarta odsłona serialu została już oficjalnie zamówiona, a decyzja została przekazana do twórców.

Z przekazanych informacji wynika, że Netflix nie ma w planie zwlekać – zdjęcia do 4. sezonu mają bowiem ruszyć już w październiku tego roku. Wydaje się jednocześnie, że realistycznym terminem premiery nowego sezonu jest druga połowa przyszłego roku.

Ross Duffer w wywiadzie dla „TVWeb” mówi ostatnio:

Mamy zarys fabuły i teraz musimy go wypełnić szczegółami. Kolejny sezon będzie zupełnie inny, ale myślę, że ekscytujący. Najważniejsze jest to, że zamierzamy serial nieco rozbudować. Niekoniecznie o efekty specjalne i rozmach, ale chcemy wyjść z fabułą poza Hawkins.

Informacje te pokrywają się z wcześniejszymi zapewnieniami twórców, że chcą przygotować kolejny sezon „Stranger Things”. W kilku wywiadach podkreślali, że ich historia powinna zostać opowiedziana w 4 lub 5 sezonach. Nie wiemy co prawda jak na całą sprawę zapatruje się Netflix, ale należy spodziewać się, że jesteśmy już za połową przygód dzieciaków z Hawkins. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także