Dave Grohl podarował niezwykły prezent Jimmy'emu Kimmelowi [WIDEO]

/ 7 sierpnia, 2018

Nie od dziś wiadomo, że frontman Foo Fighters znany jest z ogromnego poczucia humoru. Zapewne Dave Grohl nie byłby sobą, gdyby – po raz kolejny – tego nie udowodnił. Tym razem podarował niezwykły upominek na antenie amerykańskiego programu talk-show „Jimmy Kimmel Live!”, którego był gościem.

Foo Fighters przygotuje drugi sezon „Sonic Highways”?

Ostatni raz muzyk występował w programie emitowanym na antenie ABC w ubiegłym roku. Warto w tym momencie wspomnieć, że Grohl był wówczas prowadzącym halloweenowego wydania „Jimmy Kimmel Live!” w zastępstwie za Kimmela, którego syn przechodził w tamtym czasie operację serca. Jego gośćmi byli natomiast Kirsten Bell oraz Alice Cooper.

Gospodarz nie mógł więc nie zapytać Grohla o tamto doświadczenie. 

Świetnie się bawiłem. To było coś niesamowitego. Mieliśmy okazję „pojammować” z Alice Cooperem, jednym z moich ulubionych artystów. On jest wielką legendą! Wszystkie te jego sztuczki na scenie z gilotyną i tym podobne rzeczy. 

W tym momencie Jimmy Kimmel otrzymał – najprawdopodobniej – najdziwniejszy prezent w historii. 

To twoja głowa! On odciął ją gilotyną podczas programu

– stwierdził prowadzący. 

Zabrałem ją do domu, przestraszyłem moje dzieci oraz gosposie, dotarłem wtedy do punktu, w którym musiałem ją stamtąd zabrać

– zażartował Grohl

Trzeba także nadmienić, że muzyk miał na sobie koszulkę z logiem… ABBY. 

Człowieku, gdy usłyszałem że powracają, oszalałem. Jeśli Black Sabbath i ABBA mieliby dziecko, to byłaby to Nirvana

– dodał. 

Niezwykły utwór

Już w najbliższy piątek, 10 sierpnia, premierę będzie miał film dokumentalny „Play”, w którym Dave Grohl wykona samodzielnie skomponowany przez siebie 23-minutowy utwór. 

W filmie zobaczymy też, jak muzyk komponuje i nagrywa tytułowy utwór bez pomocy żadnych zapisanych pomysłów, bez poprawek, całkowicie spontanicznie.

Utwór „Play” będzie dostępny do odsłuchu w serwisach streamingowych i w formie cyfrowego pliku. Natomiast 28 września ukaże się na płycie winylowej w limitowanym nakładzie. Zamówienia można składać na stronie Foo Fighters.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także