Dave Lombardo komentuje emeryturę Slayera

/ 18 września, 2019

Dave Lombardo, który opuścił Slayera sześć lat temu przyznał, że pomysł zakończenia działalności zespołu wcale nie jest nowy. Sięga on czasów, kiedy Lombardo jeszcze bębnił w grupie.

Slayer zapowiada płytę i film

W wywiadzie dla „Let There Be Talk” Dave Lombardo powiedział:

Tom Araya chciał przejść na emeryturę jeszcze w czasach, gdy ja grałem w zespole. Miał problemy z szyją i dawno temu chciał skończyć z graniem. Cieszę się, że w końcu dopiął swego.

Ostatnia trasa koncertowa Slayera ma objąć Amerykę Północną i rozpocząć się 2 listopada 2019 roku. Ostatni koncert trasy odbędzie się 30 listopada w Los Angeles. Ma to być także pożegnalny koncert Slayera. Na trasie grupie towarzyszyć będą Primus, Ministry oraz Philip H. Anselmo & The Illegals.

%%REKLAMA%%

Slayer zapowiedział wydanie płyty koncertowej „The Repentless Killogy”, której towarzyszyć będzie krótkometrażowy film. Płyta została nagrana podczas koncertu 5 sierpnia 2017 roku w Inglewood, natomiast wyreżyserowany przez BJ McDonella film miał początkowo towarzyszyć teledyskom Slayera. Kiedy jednak zespół ogłosił zakończenie działalności, reżyser postanowił przerobić go na osobny film.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także