Dave Mustaine wypowiedział się na temat tytułu nowej płyty Megadeth

/ 12 stycznia, 2021

Wciąż czekamy na konkrety związane z nową płytą Megadeth. W ostatniej rozmowie Dave Mustaine powiedział nieco więcej na temat jej potencjalnego tytułu.


Trzeba przyznać, że oczekiwanie na premierowy materiał od Megadeth zaczyna być już – przynajmniej dla fanów formacji – nieco nużące. Zespół zmagał się w poprzednim roku z wieloma problemami, dlatego prace nie przebiegały po myśli lidera grupy, Dave’a Mustaine’a.

Ponieważ wciąż niewiele wiadomo o następcy albumu „Dystopia” z 2016 roku, podczas niedawnej rozmowy Mustaine zapytany został o tytuł nowej płyty. Oto co miał do powiedzenia w tej sprawie:

Mamy obecnie wstępny tytuł, a jest to „The Sick, The Dying And The Dead”. Możemy go jednak jeszcze zmienić, ponieważ mamy kilka innych pomysłów, a zwykle zmieniam je cztery czy pięć razy, zanim się na cokolwiek zdecyduję.

– przyznał szczerze lider zespołu.

Kolejne wypowiedzi członków Megadeth potwierdzają, że praca w studiu nagraniowym idzie do przodu, choć tempo prac nie jest zbyt duże. Kolejne partie instrumentalne są jednak gotowe, a to przybliża cały proces do szczęśliwego końca. Wciąż jednak nie wiemy, kiedy pojawi się coś nowego pod szyldem zespołu. Oby jak najszybciej…

KOMENTARZE

Przeczytaj także