Dawid Podsiadło opublikował drugi utwór ze swojej nowej płyty [AUDIO]

/ 5 października, 2018

W czerwcu Dawid Podsiadło udostępnił pierwszą muzyczną zapowiedź (chodzi o utwór „Małomiasteczkowy”, do którego powstał również teledysk) następcy bardzo dobrze przyjętego albumu „Annoyance And Disappointment” (2015) oraz ogłosił jesienną trasę koncertową. Wciąż jednak zwlekał z ujawnieniem szczegółów nadchodzącego wydawnictwa. Niedawno zdradził jednak szczegóły nowej płyty. 

Dawid Podsiadło doczekał się własnej gry mobilnej

Artysta zamiast jednak podać je w zwyczajny sposób, postanowił zaintrygować słuchaczy ciekawą kampanią marketingową. Na oficjalnym koncie muzyka na Instagramie pojawiła się grafika z numerem telefonu. Po jego wybraniu wita nas Wróżbita Dawid, który po podaniu naszego imienia, ulubionej cyfry i liczby, ujawnia nazwę tajnego profilu, na którym możemy znaleźć datę premiery, okładkę oraz fragment nowego singla zatytułowanego „Nie ma fal”.

To jest mój trzeci album zatytułowany „Małomiasteczkowy” i zawiera dziesięć piosenek, które napisałem i zaśpiewałem po polsku. Napisałem faktycznie dziesięć tekstów po polsku, ale tak naprawdę to zaśpiewałem dziewięć. Krótki tekst do utworu „Cantate tutti” jest zaśpiewany tak, że nie się nie da zrozumieć (to jest celowy zabieg), ale sam tekst naprawdę istnieje, na dowód czego umieściłem go w książeczce z tekstami piosenek

– pisze Podsiadło.

Nowa płyta ukaże się 19 października i znajdzie się na niej 10 premierowych kompozycji, oto szczegółowa tracklista:

  1. Cantate tutti
  2. Dżins
  3. Małomiasteczkowy
  4. Najnowszy klip
  5. Trofea
  6. Nie ma fal
  7. Lis
  8. Co mówimy
  9. Nie kłam
  10. Matylda

To właśnie wspomniany utwór „Nie ma fal” jest kolejna muzyczną zapowiedzią nowej płyty Dawida Podsiadły:

Za brzmienie nadchodzącego studyjnego albumu będzie odpowiadał producent Bartosz Dziedzic, który w przeszłości pracował między innymi z Moniką Brodką czy Arturem Rojkiem.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także