Slash wskazuje swojego ulubionego wokalistę. Nie, to nie Axl Rose…

/ 5 października, 2018

Wskazania najlepszego wokalisty w historii muzyki rockowej to zadanie trudne, a sam wybór zawsze będzie jedynie subiektywnym odczuciem odpowiadającego. Nigdy też odpowiedź na to pytanie nie zadowoli wszystkich, ponieważ każdy ma inne kategorie oceniania i swoje osobiste preferencje.

Guns N' Roses reaktywowali się dla pieniędzy? Slash odpowiada

Mimo to pytanie o najlepszego wokalistę, gitarzystę czy perkusistę pada regularnie. Właśnie na jedno odpowiedzieć musiał Slash, którego o ulubionego frontmana zapytał magazyn „Forbes”:

Wskazałbym Micka Jaggera i Jamesa Browna. Wiem, że wiele ich łączy, ale obaj zawsze byli tak zaangażowani. Dalej jest Michael [Jackson]. Axl to jeden z najlepszych wokalistów wszech czasów. Wszyscy oni angażują się w tworzenie show i zdają sobie sprawę, jak ważny na scenie jest dynamizm.

Choć Slash wspomniał o swoim koledze z Guns N’ Roses, nie umieścił go na pierwszym miejscu swojej listy. Nie zmienia to jednak faktu, że w wielu zestawieniach i zdaniem wielu fanów to właśnie Axl Rose jest najlepszym wokalistą w historii rocka. Oczywiście subiektywnie.

Koncert w Polsce

Już w lutym i marcu przyszłego roku, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie (pierwsza część trasy odbędzie się we wrześniu i październiku tego roku w USA). W ramach tego tournée 12 lutego 2019 artysta wystąpi również w Polsce. Koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorem jest Metal Mind Productions.

Ceny biletów na koncert prezentują się następująco:

  • Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł
  • Płyta stojąca: 220/ 240 zł
  • Siedzące kategoria 1: 350/370 zł
  • Siedzące kategoria 2: 280/300 zł
  • Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł
  • Siedzące kategoria 4: 200/ 220 z

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także