Dawid Podsiadło opublikował klip do serialu Netflixa w świecie Cyberpunk

/ 12 września, 2022
fot. Jacek Kołodziejski


Poznaliśmy klip, jaki Dawid Podsiadło nagrał do serialu anime „Cyberpunk: Edgerunners”.


Cyberpunk: Edgerunners” to animowany serial Netflixa opowiadający historię o dzieciaku ulicy, który próbuje przetrwać w niepokojącym, mającym obsesję na punkcie technologii i modyfikacji ciała, mieście. Każdy odcinek tego japońskiego serialu zamyka utwór „Let You Down” Dawida Podsiadły.

Tak Dawid mówi o tej współpracy:

Jeśli chodzi o sam track, to nie od razu trafiłem w wizję twórców serialu. Były różne podejścia, różne propozycje, aż w końcu udało się trafić w dziesiątkę i mamy kawałek, który pięknie pasuje do świata Cyberpunka, w tekście opowiada o uczuciach i emocjach głównego bohatera serialu, nie rezygnując jednak z jakiejś takiej uniwersalnej lekcji na temat tego, że często sami jesteśmy dla siebie ogromnym wyzwaniem i czasami można po prostu odpuścić. Niekoniecznie nasz bohater, ale my możemy. Praca z panem Akira Yamaoke to też kolejna niewiarygodna rzecz, która miała miejsce w trakcie tej przygody. Król klimatycznego audio z tak ogromnym wpływem na przemysł gier video, że aż strach myśleć. Znowu, nigdy bym się nie spodziewał, że spotkam na swojej drodze kogoś takiego, i że cokolwiek zawodowo nas połączy. Wielki zaszczyt i wielka przyjemność. Mógłbym pewnie dużo o tym wszystkim opowiadać, bo to jedno z większych wydarzeń z moim życiu, ale te rzeczy brzmią lepiej gdy o nich opowiadam niż piszę. Więc jak się kiedyś spotkamy, to zapytajcie mnie o to.

Klip możecie obejrzeć poniżej.

Jednocześnie Dawid Podsiadło pracuje nad materiałem na swój czwarty studyjny album i zapowiada premierę drugiego singla (po numerze „Post”) z tej płyty już na październik.

fot. Jacek Kołodziejski

KOMENTARZE

Przeczytaj także