Paul Di’Anno (eks Iron Maiden) przeszedł operację

/ 12 września, 2022
fot. As fotos da Virada!


Były wokalista Iron Maiden przeszedł długo wyczekiwaną operację. Co wiemy o jej przebiegu?


Paul Di’Anno przeszedł w Chorwacji długo wyczekiwaną operację kolana. Były wokalista Iron Maiden nie został jeszcze wypisany ze szpitala.

Stjepan Juras, który opiekuje się wokalistą w Chorwacji opublikował pierwsze informacje tuż po zakończeniu operacji:

W skrócie: operacja się skończyła, lekarz jest zadowolony, udało się rozwiązać problem. Skóra Paula teraz jest zszywana i wkrótce zostanie wybudzony. Jeśli rana dobrze się zagoi, operację będzie można uznać za sukces.

Operację pomogli sfinansować członkowie Iron Maiden. Wsparł go także Derek Riggs, autor okładek płyt zespołu. Tym sposobem powstała specjalna linia koszulek, na których widnieje maskotka Iron Maiden, a także nawiązujący do „Aces High” napis „Axes High for Paul Di’Anno”. Z tyłu znalazła się podobizna wokalisty.

Paul Di’Anno to były wokalista legendarnego brytyjskiego zespołu. Zaśpiewał na albumach „Iron Maiden” i „Killers”. Jego miejsce zajął Bruce Dickinson.

IRON MAIDEN WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

NiedawnoPaul Di’Anno po 30 latach spotkał się twarzą twarz ze Steve’em Harrisem. Tak o tym ważnym wydarzeniu opowiedział wokalista w rozmowie z „The Metal Voice”:

Wcześniej zdarzało się, że wymienialiśmy wiadomości ze Steve’em o futbolu, ale od bardzo dawna nie spotkaliśmy się twarzą w twarz. Było znakomicie. Najpierw spotkałem siostrę Steve’a, Lindę, a potem jeszcze Roda Smallwooda. To najlepszy dzień w tym roku. Był fantastyczny. Było dość emocjonalnie. Ale jak już mówiłem, gadałem parę razy ze Steve’em o futbolu, zadzwonił też do mnie kilkakrotnie z Bahamów. Steve zaopiekował się moją żoną i synem, gdy Maiden grali w Connecticut. Dał im przepustki VIP i tak dalej. Kiedy więc tylko odzyskam władzę w nogach zabiorę go na kolację.

Paul Di’Anno jeszcze dodał:

Denerwuje mnie, że wszyscy rozpuszczają plotki, że się nie lubimy. Nie mam nic przeciwko Iron Maiden. Ich koncert był niesamowity.

fot. As fotos da Virada!

KOMENTARZE

Przeczytaj także