Dawid Podsiadło. Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty artysty

/ 15 czerwca, 2018

W grudniu 2016 roku Dawid Podsiadło po raz ostatni zagrał (nie mówimy tu o późniejszych, różnych gościnnych występach) koncert na warszawskim Torwarze. Zakończył wówczas promocję swojego drugiego studyjnego albumu „Annoyance And Disappointment”. Kilka dni temu, po półtorarocznej przerwie w działalności solowej, wrócił z premierowym utworem zatytułowanym „Małomiasteczkowy”.

Jack White zwiastuje śmierć płyt CD

Jakiś czas temu Podsiadło poinformował, że ruszy w krótką trasę po Polsce. Teraz dowiedzieliśmy, gdzie konkretnie zagra. Do sprzedaży trafiły również bilety w cenach od 79 złotych:

  • 27 października 2018 – Spodek, Katowice
  • 4 listopada 2018 – Hala Stulecia, Wrocław
  • 23 listopada 2018 – TAURON Arena Kraków
  • 29 listopada 2018 – Ergo Arena, Gdańsk
  • 8 grudnia 2018 – Warszawa, Torwar

Wejściówki, które dostępne są w sprzedaży od 12:00, kupić można na: www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.goingapp.pl, w aplikacji Going, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży: Empik, Saturn, Media Markt.

Poniżej posłuchać można singla „Małomiasteczkowy”:

To utwór o przełamywaniu barier, wstydu i szukaniu miejsca w nowej rzeczywistości. Nie mam tu żadnych wniosków. Mam za to wiele spostrzeżeń i przemyśleń, ale jestem jeszcze parę kroków od krytykowania czegokolwiek. Na pewno w niektórych momentach przemawia przeze mnie zazdrość, odzywają się jakieś skamieniałe kompleksy, o których istnieniu przez długi czas nie wiedziałem. To zazdrość o swojego rodzaju beztroskę i – w zależności od perspektywy – albo głupotę, albo odwagę

– tłumaczy Podsiadło

Za brzmienie premierowej kompozycji (jak i całego nadchodzącego studyjnego albumu) odpowiada producent Bartosz Dziedzic, który w przeszłości pracował między innymi z Moniką Brodką czy Arturem Rojkiem.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także