Marilyn Manson opublikował przeróbkę słynnej piosenki z lat 80.

/ 15 czerwca, 2018

Marilyn Manson opublikował w sieci swoją interpretację utworu „Cry Little SisterGerarda McMahona, który pierwotnie pojawił się na ścieżce dźwiękowej filmu „Straceni chłopcy” z 1987 roku w reżyserii Joela Schumachera.

Jack White zwiastuje śmierć płyt CD

Marilyn Manson wykonuje ten utwór na żywo na swoich koncertach, mogliśmy go także usłyszeć na zakończenie niedawnego koncertu na warszawskim Torwarze. Poniżej natomiast możecie zapoznać się z oficjalną wersją studyjną, która ma trafić na ścieżkę dźwiękową filmu X-Men, „The New Mutants”.

Marilyn Manson wystąpił na warszawskim Torwarze po raz drugi w swojej historii. Koncert odbył się 13 czerwca, a gościem specjalnym był zespół Stone Sour.

Podczas koncertu Marilyna Mansona czujniki przeciwpożarowe zareagowały na gęste kłęby dymu, które stanowiły element całego show. Uruchomił się alarm i koncert został przerwany. Po kilku minutach alarm odwołano i koncert mógł być wznowiony. Reszta występu przebiegła bez zakłóceń.

Marilyn Manson jest w trakcie trasy koncertowej, promującej wydany w zeszłym roku album „Heaven Upside Down”. Płyta dotarła do ósmego miejsca na liście „Billboard” i siódmego w Wielkiej Brytanii. Jest to już drugi album Mansona, na którym muzykę skomponował słynny filmowy kompozytor Tyler Bates, aranżer, twórca bądź jeden z twórców muzyki do takich filmów, jak „Deadpool 2”, „John Wick” czy „300”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także