Dawid Podsiadło zrobi sobie przerwę. Ale wcześniej da wyjątkowy koncert

/ 6 maja, 2019

Ostatni rok należał do Dawida Podsiadły. Artysta najpierw wypuścił przebojowy singel „Małomiasteczkowy”, następnie wraz z Krzysztofem Zalewskim i Kortezem stanął na czele Męskiego Grania, a potem wydał płytę „Małomiasteczkowy”, którą promował dwiema trasami koncertowymi.

Aktualnie kończy się Wielkomiejski Tour, po którym Dawid Podsiadło zapowiada dłuższą przerwę od koncertowania. Wcześniej jednak da specjalny występ wraz z Taco Hemingwayem. Na swoim Facebooku Dawid Podsiadło napisał:

Trasa, trasa i po trasie.

Wielkomiejskie spotkania z Wami powoli dobiegają końca i za niecałe dwa tygodnie zagramy dla Was ostatni koncert w tej podróży. Kto był ten wie jak dobrze się spotykać w takich małych przestrzeniach.

 

Natomiast po zakończeniu trasy, znowu na chwile znikne z koncertowania.

Ale zanim zniknę zagram jeszcze jeden bardzo wyjątkowy koncert w tym roku.

Zdradzę tylko, że warto bo to będzie jedyna taka okazja i ostatnie takie małomiasteczkowe dźwięki na żywo.

A więcej powiemy niedługo.

Ostatnie koncerty Dawida Podsiadły cieszyły się ogromnym sukcesem. Jesienią artysta wyprzedał największe hale w Polsce, w tym czterokrotnie warszawski Torwar, a na wiosnę ruszył w liczącą ponad 50 koncertów trasę klubową, na którą bilety rozeszły się w rekordowym czasie. Ostatnie koncerty w ramach tej trasy Podsiadło da 17 i 18 maja w Żyrardowie i Oławie.

%%REKLAMA%%

rf | fot. Jacek Kołodziejski

KOMENTARZE

Przeczytaj także