Die Antwoord w Polsce już niebawem. Właśnie poznaliśmy support

/ 6 maja, 2019

Die Antwoord wystąpi na warszawskim Torwarze 3 czerwca 2019 roku. Przed południowoafrykańskim duetem wystąpi Moonchild Sanelly. Pochodząca z Port Elizabeth piosenkarka opisuje swój śmiały styl jako getto funk – połączenie muzyki, mody i tańca. W swoich tekstach porusza tematy związane z przeciwdziałaniem dyskryminacji kobiet, nie bojąc się konsekwencji.

Die Antwoord to w dialekcie afrikaans „Odpowiedź". Ten południowoafrykański duet wynosi muzykę rap-rave  na nowy poziom mieszając w swoich utworach języki angielski, afrikaans, zulu i xhosa. Grupa jest znana ze swojego unikatowego „zef style" i  nonkonformistycznego, punkowego charakteru.

%%REKLAMA%%

Die Antwoord są także znani z „najlepszych na świecie teledysków" – materiały video na ich kanale YouTube mają łącznie ponad 900 milionów wyświetleń.Na ich dzikie, szalone i bardzo energetyczne występy ściągają zafascynowani fani z całego świata.

Próbować doświadczyć muzyki Die Antwoord na komputerze, jest jak chlapanie się wodą w wannie próbując doświadczyć oceanu

– napisał „Vice Magazine”.

Bilety na koncert dostępne są w cenach 170-290 PLN.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także