Dead Can Dance w tym tygodniu w Warszawie. Informacje organizacyjne

/ 18 czerwca, 2019

Bilety na koncerty Dead Can Dance w warszawskiej hali COS Torwar są spersonalizowane. Oznacza to, że przed wejściem na koncert dane na bilecie zostaną zweryfikowane z danymi na ważnym dokumencie tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub studencka, a w przypadku dzieci do 6. roku życia dowolny dokument potwierdzający wiek dziecka). Sprawdźcie, czy na bilecie widnieje Wasze imię i nazwisko.

W związku z licznymi prośbami fanów o zmianę danych na biletach imiennych, postanowiono umożliwić taką zmianę w dniach 19 i 21 czerwca w godzinach od 10 do 18 w punkcie sprzedaży eBilet w PKiN, Pałac Kultury i Nauki – pasaż handlowy w holu windowym, Plac Defilad 1, 00-910 Warszawa (wejście od ul. Marszałkowskiej). Jednorazowa zmiana danych osobowych na imiennym bilecie wstępu jest możliwa za opłatą obejmującą koszty obsługi zmiany danych w wysokości 50 zł za jeden bilet wstępu. Aby dokonać wymiany biletów należy posiadać przy sobie oryginalny bilet wstępu, który zostanie wymieniony w punkcie na nowy, ze wskazanymi nowymi danymi osobowymi. Na terenie COS Torwar zmiana danych na bilecie nie będzie możliwa.

Na koncert polecamy przybyć jak najwcześniej. Poniżej orientacyjna rozpiska godzinowa:

  • 18:00 otwarcie bram
  • 19:30 David Kuckhermann
  • 20:30 Dead Can Dance

21 i 22 czerwca w hali COS Torwar obok utworów z wcześniejszych wydawnictw usłyszymy materiał z najnowszego albumu „Dionysus”. Organizatorem obu koncertów jest agencja Charm Music.                         

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także