T.Love powróci? Muniek Staszczyk ujawnia plany [TYLKO U NAS]

/ 18 czerwca, 2019

Zespół T.Love zawiesił działalność, a w październiku ukaże się nowy album solowy Muńka Staszczyka, z którego poznaliśmy już jeden utwór.

Zobacz teledysk do piosenki „Pola” Muńka Staszczyka

Fani jednak pytają, co z T.Love. Czy zespół jeszcze kiedyś powróci?

W wywiadzie dla „Teraz RockaMuniek uspokaja:

Myślę, że T.Love wróci, choć jeszcze nie wiem kiedy. Faktem jest, że czas zasuwa do przodu. Mamy rok 2019 a w 2022 będą 40. urodziny T.Love. Może warto wtedy nagrać nową płytę? Znajomi śmieją się, że ze mnie taki planista, ale rzeczywiście umiem sobie takie rzeczy ustalić z wyprzedzeniem.

Cały wywiad z Muńkiem Staszczykiem przeczytacie w lipcowym numerze „Teraz Rocka”, który trafi do sprzedaży już 26 czerwca.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że solowa płyta Muńka będzie ambitny projektem, w którym udział weźmie kilku producentów i gości specjalnych. Na płycie znajdą się kompozycje m.in. Króla, Wojciecha Waglewskiego, Jurka Zagórskiego (współpracującego m.in. z Natalią Przybysz, Zalewskim), Kasi Piszek (Brodka, Artur Rojek) czy Janka Pęczaka (T.Love).

%%REKLAMA%%

Współpracą koncepcyjną i kierownictwem produkcji zajmuje się Paweł Walicki / ART2 Music Management, manager m.in. zespołów Voo Voo, Waglewski Fisz Emade, Julii Marcell, a także Muńka Staszczyka.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także