Decapitated na trasie z Despised Icon. Kiedy koncert w Polsce? [DATA]

/ 20 kwietnia, 2022


Jesienią Decapitated ruszy w trasę z kanadyjskim zespołem Despised Icon. Jeden z koncertów odbędzie się w Polsce.


W maju ukaże się nowy album Decapitated, zatytułowany „Cancer Culture”, a jesienią grupa ruszy z Despised Icon w europejską trasę koncertową. W trasie wezmą udział także goście specjalni: Brand Of Sacrifice, Distant i Viscera. Zespoły wystąpią także w Polsce: 14 listopada 2022 roku zagrają w warszawskim klubie Proxima.

Vogg, lider Decapitated, tak mówi o trasie:

Boom!!! Ten skład jest po prostu szalony!!! Na to czekaliśmy od wielu lat. Jesteśmy dumni, że możemy ruszyć w najbardziej obłąkaną trasę koncertową ever! Podczas koncertów możecie spodziewać się setlisty stworzonej z myślą o naszym 25-cio leciu plus oczywiście nowe utwory z albumu „Cancer Culture”. Przygotujemy Wam najbardziej zabójczy zestaw, jaki możecie sobie wyobrazić. Do zobaczenia wkrótce!

Frontman Despised Icon, Alex Erian dodaje:

To nasza pierwsza trasa od trzech lat. Powiedzieć, że jesteśmy podekscytowani, to tak jakby nie powiedzieć nic. Nie możemy się doczekać, kiedy obrócimy scenę w pył wraz z Wielkim Decapitated. Musicie tam być!

Decapitated opublikowali drugi singiel z nowego albumu „Cancer Culture”. Utwór nazywa się „Hello Death” i można w nim usłyszeć Tatianę Shmayluk z odnoszącego coraz większe światowe sukcesy, Jinjer.

Album zatytułowany „Cancer Culture” ma ukazać się 27 maja tego roku nakładem Nuclear Blast Records.

Na nowej płycie Decapitated znajdzie się dziesięć premierowych kompozycji. Oto ich tytuły:

  1. From The Nothingness With Love
  2. Cancer Culture
  3. Just a Cigarette
  4. No Cure
  5. Hello Death
  6. Iconoclast
  7. Suicidal Space Programme
  8. Locked
  9. Hours as Battlegrounds
  10. Last Supper
KOMENTARZE

Przeczytaj także