Deep Purple z zapowiedzią epki „Time For Bedlam”

/ 31 stycznia, 2017

„Time For Bedlam” to tytuł jednego z utworów, które znajdą się na płycie „InFinite”, ale również epka, którą na początku stycznia zapowiedzieli muzycy z Deep Purple. Na wydawnictwie, które światło dzienne ujrzy 3 lutego, pojawi się wspomniany utwór, kawałek „Paradise Bar” (który nie trafi na główne wydawnictwo), instrumentalne „Uncommon Man” oraz wersja demo utworu „Hip Boots” (kawałek Iana Paice’a).

Deep Purple w Polsce – bilety w sprzedaży!

Zainteresowani? Żeby podgrzać atmosferę przed publikacją epki, Deep Purple opublikowało również jej filmową zapowiedź. Możemy dowiedzieć się, co do powiedzenia ma Ian Gillan i posłuchać fragmentu „Paradise Bar”.

Deep Purple. Trailer „Time For Bedlam”:

Nowy album i pożegnalna trasa

Płyta „InFinite” ma zostać opublikowana 7 kwietnia tego roku. Dwudzieste długogrające wydawnictwo weteranów z Deep Purple będzie składało się z 10 utworów, które przygotowali Ian Paice, Ian Gillan, Roger Glover, Steve Morse i Don Airey. Czy będzie to ostatnia płyta zespołu? Tego nie wiadomo, ale na pewno wyruszą w pożegnalne tournée.

Informacja o ostatniej trasie została potwierdzona przez muzyków, a sama nazwa jest dostatecznie wymowna – „The Long Goodbye Tour”. Długie pożegnanie obejmie również nasz kraj, a Deep Purple zagra w Polsce dwa koncerty: 23 maja w łódzkiej Atlas Arenie i 24 maja w katowickim Spodku. To najpewniej będzie ostatnia okazja, żeby zobaczyć na scenie Deep Purple.

Deep Purple – „Time For Bedlam”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także