Deftones kończy pracę nad nowym albumem

/ 25 lutego, 2020

Zespół Deftones kończy prace nad nowym albumem. W wywiadzie dla portalu „Mixtown” perkusista Abe Cunningham zdradził, że album jest aktualnie miksowany.

Abe powiedział:

Tym razem robiliśmy to nieco inaczej. Cały proces rozciągnęliśmy na kilka lat, przedzielając go około roczną przerwą, zamiast nagrywać wszystko za jednym posiedzeniem. Dzięki tej przerwie mogliśmy jeszcze bardziej docenić to, co robiliśmy. Czuliśmy się, jakbyśmy znowu mieli po 17 lat. To wspaniałe.

Zespół Deftones wystąpi na Metal Hammer Festival 4 czerwca w katowickim Spodku. Czy do tego czasu ukaże się nowa płyta? Jeszcze nie wiadomo, ale z wypowiedzi Abe’a można wnioskować, że raczej należy się jej spodziewać po wakacjach.

%%REKLAMA%%

Metal Hammer Festival odbędzie się 4 czerwca w katowickim Spodku. Główną gwiazdą będzie zespół Deftones, a do składu dołączyli jakiś czas temu: Armia oraz Gold. Teraz organizator poinformował, że skład poszerzony został o dwóch nowych artystów – mowa o Therapy? oraz 1One.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także