Pol'and'Rock Festival 2020. Kolejna zagraniczna gwiazda w składzie!

/ 24 lutego, 2020

Zgodnie z zapowiedzią, dziś do składu Pol'and'Rock Festival 2020 dołączył kolejny wykonawca. Mowa o zespole Static-X, który wznowił działalność w 2018 roku. Przypomnijmy, że wieloletni wokalista grupy – Wayne Static – zmarł niespodziewanie w 2014 roku. Mimo to pozostali muzycy postanowili kontynuować działalność zespołu. Obecnie rolę wokalisty pełni Xer0, którego tożsamość jak dotychczas nie została ujawniona.

Formacja pojawi się na Dużej Scenie kostrzyńskiego festiwalu.

Pol’and’Rock Festival 2020 odbędzie się w dniach 31 lipca – 2 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wśród ogłoszonych wcześniej wykonawców są Clutch, Dropkick Murphys, While She Sleeps, Tagada Jones, King Gizzard & The Lizard Wizard i Pidżama Porno.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także