Depeche Mode. Niepublikowany wcześniej film koncertowy będzie transmitowany w sieci [DATA]

/ 23 czerwca, 2020

Depeche Mode i Live Nation nawiązały współpracę, aby zgromadzić publiczność na całym świecie, po raz pierwszy transmitując na żywo pełny film koncertowy „LiVE SPiRiTS” z przełomowego, pełnometrażowego filmu dokumentalnego i koncertowego, „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”.

Fani będą mogli oglądać pełną wersję „LiVE SPiRiTS” w komfortowych i bezpiecznych warunkach z własnych domów za pośrednictwem kanału YouTubeLive Nation, a także platformy Live From Home w czwartek, 25 czerwca o godz. 21.00 polskiego czasu.

Chociaż fragmenty filmu „LiVE SPiRiTS”, który został nakręcony w kultowym Waldbühne („Forest Stage”) w Berlinie,pojawiły się w dokumencie, film nie był nigdy wcześniej emitowany nieprzerwanie w całości; teraz fani mogą poczuć, że są częścią akcji i sami doświadczyć magii.

%%REKLAMA%%

Aby uczcić to ogłoszenie, Depeche Mode zaprosiło fanów do obejrzenia klipu „Cover Me” z „LiVE SPiRiTS”:

To wyjątkowe doświadczenie koncertowe jest zapowiedzią premiery wydawnictwa „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest” na DVD i Blu-Ray (premiera 26 czerwca 2020 r.), które zawiera nie tylko dokument, ale także „LiVE SPiRiTS” i mnóstwo innych, wyjątkowych treści.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także