Metallica udostępniła koncert z 2008 roku [WIDEO]

/ 23 czerwca, 2020

31 maja 2008 roku, trzy dni po koncercie w Chorzowie, Metallica w ramach letniej trasy zawitała do stolicy Hiszpanii. Letnia trasa koncertowa była rozgrzewką przed promocją płyty „Death Magnetic”, która ukazała się we wrześniu tamtego roku, zespół skupił się więc na swoich największych przebojach, sięgając też do swojej zamierzchłej przeszłości.

W Madrycie fani Metalliki usłyszeli nie tylko „Master Of Puppets”, „Enter Sandman” czy „One” ale też porywające wersje „Whiplash” i „And Justice For All”, a także rzadziej wykonywane utwory jak „Bleeding Me” i „Devil’s Dance”.

%%REKLAMA%%

Koncert jest do obejrzenia w całości poniżej.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

UWAGA! Zamówione w przedsprzedaży egzemplarze wysyłać będziemy od 29 czerwca, a o kolejności decydować będzie data złożenia zamówienia.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także