Die Antwoord zaprezentowali kolejny kontrowersyjny teledysk [WIDEO]

/ 7 czerwca, 2018

Die Antwoord zaprezentował teledysk do utworu „Alien”, pochodzącego z wydanej w 2016 roku płyty „Mount Ninji and Da Nice Time Kid”. W klipie zobaczymy wokalistkę Yolandi Visser wcielającą się w tytułowego obcego. Za reżyserię odpowiada Ninja.

Kasia Kowalska powraca z nowym albumem

Poniżej możecie obejrzeć teledysk do utworu „Alien”, który w ciągu kilku dni od premiery odnotował ponad 700 tysięcy odsłon.

Die Antwoord będzie jedną z gwiazd tegorocznego Kraków Live Festival. Grupa wystąpi pierwszego dnia imprezy, czyli 17 sierpnia 2018 roku. Kraków Live Festival odbywa się w dniach 17-18 sierpnia 2018 na Lotnisku-Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Głównymi gwiazdami będą Die Antwoord, Kendrick Lamar i Martin Garrix. Bilety dostępne są w następujących cenach, ważnych do 7 sierpnia lub do wyczerpania puli:

  • karnet 2 dni – 379 zł
  • karnet 2 dni z polem namiotowym – 439 zł
  • bilet jednodniowy – 219 zł
  • zniżka dla dzieci: od 3 do 10 roku życia: 50% ceny biletu. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

Die Antwoord powstał w RPA w 2008 roku, założony przez Watkina Tudora Jonesa, znanego jako Ninja, oraz Anri du Toit, znaną jako Yolandi Visser.

Grupa zadebiutowała w 2009 roku albumem „$O$”.

Kolejne płyty, „Ten$ion” i „Donker Mag” przyniosły zespołowi nie tylko popularność na całym świecie, ale także uznanie wśród licznych artystów, reprezentujących przeróżne style. Do fanów Die Antwoord zaliczają się między innymi Jonathan Davis z Korna, Ben Weinman z The Dillinger Escape Plan i Kazik Staszewski.

Nowy album Die Antwoord ma ukazać się jeszcze w 2018 roku pod tytułem „The Book Of Zef”. Grupa ogłosiła, że po wydaniu płyty zakończy działalność.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także