Dom, w którym samobójstwo popełnił Chester Bennington, do wynajęcia

/ 25 stycznia, 2018

Chester Bennington, wokalista formacji Linkin Park, popełnił samobójstwo poprzez powieszenie 20 lipca 2017 roku w swojej willi znajdującej się w Palos Verdes w Los Angeles. Teraz wszyscy chętni będą mogli w niej zamieszkać.

Jack White zakazuje używania telefonów na koncertach

Wdowa po artyście po tym tragicznym wydarzeniu postanowiła wyprowadzić się raz na zawsze z tego miejsca i dać dom pod wynajem. Jak możemy się dowiedzieć – miesięczny czynsz będzie wynosił 8800 dolarów. Do dyspozycji będzie m.in. pięć sypialni, cztery łazienki, spa, basen, a także pomieszczenia rekreacyjne dla najmłodszych. Dom usytuowany jest w bezpiecznej okolicy. Wspomnianą posesją wokalista nabył w maju ubiegłego roku za niemal 2,5 miliona dolarów. 

Co dalej z Linkin Park?

Dalsze losy formacji Linkin Park nie są wciąż znane. Z wypowiedzi muzyków można jednak wywnioskować, że grupa wkrótce wznowi regularną działalność. Wiadomo na pewno, że zespół nie będzie chciał wykorzystywać hologramu Chestera Benningtona. Mike Shinoda w jednym z ostatnich wywiadów powiedział:

Możemy nie poruszać tematu hologramowego Chestera? Nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Ludzie spoza zespołu sugerowali ten pomysł, ale nie ma absolutnie mowy. Nie mogę się zgodzić na hologramowego Chestera. To najgorszy pomysł. Każdy, kto kiedykolwiek stracił ukochaną osobę, najlepszego przyjaciela, członka rodziny, czy wyobraża sobie zastąpienie go hologramem? To okropne. Nie mogę tego zrobić.

Nie wiem jeszcze co zrobimy, ale w końcu coś wymyślimy.

M. Shadows, wokalista Avenged Sevenfold, który pojawił się na scenie podczas koncertu w hołdzie Chesterowi Benningtonowi, uważa, że muzycy mają pełne prawo dalej grać  pod szyldem „Linkin Park”:

Są ludźmi i mają jeszcze sporo życia przed sobą. Jeśli więc kochają muzykę tak bardzo, mają pełne prawo, żeby ruszyć dalej. Dobrze znam Mike’a [Shinodę – przyp. mg] i w mojej opinii on zawsze był liderem zespołu – robił właściwie wszystko, nagrywał wersje demo, miał obsesję na punkcie każdego najdrobniejszego szczegółu.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także