DragonForce zapowiedzieli koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 10 kwietnia, 2024
fot. Travis Shinn

Mistrzowie power i speed metalu z DragonForce zapowiedzieli kolejny koncert w Polsce.


Najszybszy zespół na świecie powraca do Polski! DragonForce wystąpią 12 sierpnia w krakowskim klubie Studio w towarzystwie Nekrogoblikon, którzy tym samym zagrają swój pierwszy koncert w naszym kraju.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży w piątek, 12 kwietnia o godzinie 10:00. Będą one dostępne w następujących punktach: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim i Ticketmaster.

DragonForce – o zespole

DragonForce to pionierzy w dziedzinie ekstremalnego power metalu. Uznawani za najszybszy zespół na świecie Brytyjczycy zasłynęli za sprawą platynowego dzieła „Through the Fire and Flames”, znanego również jako największe wyzwanie dla graczy „Guitar Hero III – Legends of Rock”. Wydłużone, pędzące solówki duetu Herman Li – Sam Totman oraz melodie napędzane zamiłowaniem do świata gier wideo to cechy charakterystyczne dla DragonForce, które sprawiają, że ich koncerty to niezapomniane doświadczenie.

15 marca, po pięciu latach oczekiwania od ostatniej płyty, ukazał się ich najnowszy krążek „Warp Speed Warriors” i to z nią DF powrócą do Polski w ramach promujacej trasy!

KOMENTARZE

Przeczytaj także