Dream Theater już pod koniec stycznia zagra koncert w Warszawie [DATA, BILETY]

/ 9 stycznia, 2023

Do koncertu Dream Theater w Polsce pozostały niespełna trzy tygodnie. Wejściówki na koncert wciąż dostępne są w sprzedaży!


Ikona metalu progresywnego już za niespełna trzy tygodnie powróci na jedyny, halowy koncert do Polski – Dream Theater wystąpią 29 stycznia 2023 roku w warszawskiej hali COS Torwar.

Wejściówki na koncert wciąż dostępne są w sprzedaży w następujących punktach: winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl oraz Ticketmaster Polska.

Amerykanie funkcjonują na scenie już blisko 40 lat, a przez ten czas naprawdę sporo wydarzyło się w życiu zespołu. Setki zagranych koncertów, ponad 15 milionów sprzedanych płyt, dwie nominacje do prestiżowej nagrody Grammy i zagranie na praktycznie wszystkich czołowych festiwalach. John Petrucci i John Myung raczej nie spodziewali się tak pokaźnej listy osiągnięć, kiedy zakładali zespół w 1985 roku razem z Mike’em Portnoyem.

Dziś giganci prog metalu, na swoim piętnastym albumie “A View from the Top of the World”, ponownie pędzą do przodu z pełną prędkością, z siedmioma utworami równie przesiąkniętymi rozbudowanymi aranżacjami, pełnymi groove’u gitarami i drapieżnymi melodiami.

fot. Rayon Richards

KOMENTARZE

Przeczytaj także