Podczas inauguracji amerykańskiej części swojej trasy koncertowej „Radical Optimism World Tour” Dua zaprosiła na scenę niespodziewanego gościa.
W połowie występu Lipa zaprosiła na scenę legendę muzyki, Chakę Khan. Razem wykonały wyjątkową wersję klasyka z 1983 roku „Ain’t Nobody”. Wykonanie zostało zarejestrowane przez fanów i szybko obiegło media społecznościowe.
Nagranie można zobaczyć poniżej:
Nie jest to pierwszy raz, kiedy artystka dzieli scenę z ikonami muzyki w trakcie tej trasy. Wcześniej towarzyszył jej Neil Finn z zespołu Crowded House podczas koncertu w Nowej Zelandii, a także Jamiroquai w Londynie.
Album „Radical Optimism”, który ukazał się w 2024 roku, to trzecie studyjne wydawnictwo artystki. Płyta przyniosła jej kilka przebojów, w tym singiel „Houdini”.

