Dua Lipa pokazała nowy teledysk [WIDEO]

/ 2 października, 2020

Dua Lipa przedstawia nowy singiel „Levitating”, który z miejsca przenosi słuchacza na taneczny parkiet. Za produkcję kawałka odpowiadają Koz & Stuart Price. Niesiony funkową energią utwór swymi wersami wzbogacił DaBaby, czyli rapowy fenomen, który odkąd podpisał kontrakt z Interscope w 2019 roku zgromadził ponad 7 miliardów streamów.

Levitating” to najnowsza piosenka promująca album „Future Nostalgia”, który dotarł na szczyt listy sprzedaży. Z płyty pochodzą także single „Don't Start Now”, „Physical” i „Break My Heart".

Piosence „Levitating” towarzyszy futurystyczny klip nawiązujący do stylistyki art-deco. Wideo powstało w wyniku unikatowej współpracy Duy Lipy z TikTokiem. Artystka zachęciła użytkowników popularnej aplikacji, by stworzyli oryginalne pomysły na wideo. W efekcie powstało 150 tysięcy filmików z ponad 300 milionami odsłon. Końcowy efekt to charakteryzacje, oryginalne taneczne ruchy a nawet popisy TikTokerów. Zainspirowany estetyką Studia 54 i złotą erą disco, wideo przedstawia Duę Lipę przenoszącą się przez tajemniczy portal do disco-windy na imprezę. Za reżyserię odpowiada Warren Fu, znany ze współpracy z Daft Punk, Markiem Ronsonem czy The 1975.

%%REKLAMA%%

mg | fot. Gifted Mindset

KOMENTARZE

Przeczytaj także