Open'er Festival 2021 z gwiazdą rocka w składzie!

/ 2 października, 2020

Zespół The Killers został ogłoszony jako kolejna zagraniczna gwiazda Open'er Festivalu 2021. Informację o dołączeniu do składu amerykańskiej formacji organizatorzy przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych:

I wtedy wchodzą oni, cali na biało! The Killers na Open'erze 2021! Do zobaczenia 3 lipca pod Orange Main Stage, Gdynia!…

Opublikowany przez Open'er Festival Piątek, 2 października 2020

Już wcześniej ogłoszono innych wykonawców imprezy – są to znany z łączenie r’n’b, hip hopu, soulu i funku Anderson .Paak & The Free Nationals, australijski RÜFÜS DU SOL, który po raz pierwszy wystąpi w Polsce i Schafter. Jakiś czas temu dołączyli oni do potwierdzonych wcześniej gwiazd, wśród których znaleźli się Kendrick Lamar​, Thom Yorke, The Chemical Brothers, Twenty One Pilots, FKA Twigs i Seasick Steve.

Festiwal odbędzie się w dniach 30 czerwca – 3 lipca 2021.

%%REKLAMA%%

Tegoroczny Open’er Festival został odwołany ze względu na zagrożenie epidemiczne. Choć organizator robił co mógł, żeby festiwal doszedł do skutku, w pewnej chwili okazało się, że to niemożliwe.

Z wielką przykrością i smutkiem informujemy, że ze względu na trwający globalny kryzys epidemiczny, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, jak i wszystkich pracujących na festiwalu, a także w obliczu decyzji administracyjnych władz, tegoroczna edycja Open’er Festival Powered by Orange się nie odbędzie.

mg | fot. Iksnigo

Przeczytaj także