Dua Lipa rozpłakała się, bo ochrona zaatakowała jej fanów na koncercie [WIDEO]

/ 13 września, 2018

Dua Lipa wystąpiła 12 września w Szanghaju. Koncert artystki został przerwany, gdy ochrona zaczęła brutalnie wyciągać fanów z publiczności.

Dua Lipa przerwała koncert, bo bała się że straci słuch

Nie wiadomo, dlaczego ochrona zareagowała agresją na zachowanie fanów. Według jednych relacji chodziło o to, że wymachiwali oni tęczową flagą, pokazując w ten sposób poparcie dla ruchu LGBT. Według innych, ochronie nie spodobało się po prostu to, że fani tańczyli zamiast siedzieć na fotelach.

Moment ten możecie obejrzeć na filmie poniżej.

Dua Lipa zareagowała emocjonalnie na zamieszanie. Przerwała koncert, po czym ze łzami w oczach zwróciła się do fanów:

Chcę stworzyć bezpieczną atmosferę, żebyśmy wszyscy mogli się bawić. Chcę, żebyśmy razem tańczyli, śpiewali i miło spędzili czas. Mamy jeszcze kilka piosenek i chciałabym, żebyśmy dobrze się przy nich bawili.

W Szanghaju odbył się drugi z dwóch zaplanowanych koncertów artystki w Chinach.

Ostatnio Dua Lipa pojawiła się w teledysku „Electricity” Silk City, czyli projektu powołanego do życia w tym roku przez Marka Ronsona i Diplo.

Mark Ronson w następujący sposób opisał utwór „Electricity” w wywiadzie dla „The Times”:

Piosenka jest delikatna. Postawiliśmy na uduchowione brzmienie fortepianu, charakterystyczne dla muzyki house. Lipa brzmi w nim wręcz władczo.

Dua Lipa to angielska piosenkarka, autorka tekstów i modelka pochodzenia kosowsko-albańskiego, która w 2017 roku zadebiutowała albumem „Dua Lipa”. Płyta rozeszła się na świecie w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy i dotarła do wysokich miejsc na listach przebojów.

Artystkę mogliśmy niedawno podziwiać podczas tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także