Wielki Festiwal Płyt Winylowych w Biedronce: Guns N' Roses, Metallica, Kiss…

/ 13 września, 2018

Kolejna porcja „czarnych płyt” w sieci Biedronka. „Wielki Festiwal Płyt Winylowych” – bo taką nazwę przybrała zapowiedziana na wrzesień oferta – to aż 100 pozycji obejmujących różne muzyczne gatunki. Sieć nie podała jeszcze pełnej listy wydawnictw, a pochwaliła się jedynie prostą grafiką.

Na pewno w ofercie znalazły się płyty Metalliki, Kiss, Nirvany, Aerosmith czy Lady Pank, ale również ABBY, Franka Sinatry, Amy Winehouse czy Wolfganga Amadeusza Mozarta. Oferta będzie więc niezwykle szeroka, o czym przekonuje sama sieć, która wspomina również o płytach z rapem czy reggae.

Wszystkie płyty dostępne będą w cenie 39,99 za sztukę.

Jesteśmy przekonani, że moda na winyle nie jest chwilowa, tylko wynika z tęsknoty za wyjątkową dla czarnych płyt jakością dźwięku. W najnowszej ofercie Biedronki z pewnością znajdą coś dla siebie miłośnicy wszystkich gatunków muzycznych.

– mówi Bartłomiej Jarzyna, odpowiedzialny za ofertę płyt winylowych w Biedronce.

Płyty winylowe na półkach Biedronek w całej Polsce pojawiają się od kilku lat i cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów „czarnych płyt”. Wspomniana oferta potrwa do 30 września lub wyczerpania zapasów – ta druga opcja jest znacznie bardziej prawdopodobna.  

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także