Dua Lipa rozpłakała się i przerwała koncert. Bała się, że straci słuch [WIDEO]

/ 28 czerwca, 2018

Dua Lipa zmuszona była przerwać koncert w Denver zaledwie po czterech utworach. Artystka oznajmiła fanom, że bardzo ich przeprasza, ale nie będzie w stanie dokończyć występu. Okazało się, że miała problemy ze słuchem.

Ostatnie bilety na koncert Beyonce i Jay-Z w Warszawie

Dua Lipa powiedziała przez łzy łamiącym głosem:

Starałam się przebrnąć przez ten koncert, chciałam dać dobry występ. Jest mi źle, że was zawiodłam, ale nie jestem w stanie fizycznie i psychicznie śpiewać. Nie taki koncert chciałabym wam dać.

Artystka zapewniła fanów, że wkrótce do nich powróci.

Poniżej możecie obejrzeć fragment jej wystąpienia.

Później na swoim koncie Twitter Dua Lipa wyjaśniła, dlaczego przerwała koncert:

Od kilku dni cierpię na infekcję ucha. Myślałam, że dam radę, ale było to dla mnie bardzo bolesne i gdybym śpiewała dalej ryzykowałabym trwałe uszkodzenie słuchu. Bardzo mi przykro, że was zawiodłam. Bardzo chciałam zagrać dla was ten koncert. Nie wyrzucajcie biletów, pracuję nad przełożeniem koncertu na inny termin.

Dua Lipa to angielska piosenkarka, autorka tekstów i modelka pochodzenia kosowsko-albańskiego, która w 2017 roku zadebiutowała albumem „Dua Lipa”. Płyta rozeszła się na świecie w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy i dotarła do wysokich miejsc na listach przebojów.

Artystkę mogliśmy niedawno podziwiać podczas tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także