Dua Lipa zaśpiewa tytułową piosenkę w nowym filmie o Jamesie Bondzie?

/ 19 lipca, 2018

„Bond 25” powoli nabiera kształtów, w sieci pojawiają się kolejne informacje dotyczące tej produkcji, choć wciąż o następcy „Spectre” wiemy bardzo mało. Pewne jest, że reżyserem będzie Danny Boyle, a w rolę główną po raz kolejny (i – prawdopodobnie – ostatni) wcieli się Daniel Craig. Kto natomiast zaśpiewa tytułowy utwór? Perkusista zespołu Years & Years – najprawdopodobniej – zdradził odpowiedź na to nurtujące pytanie.

Kto zagra czarny charakter w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie?

Muzycy wspomnianej formacji byli gośćmi BBC 5 Live. Grupa Years & Years została zapytana o najnowszy klip, w którym gościnnie wystąpili aktorzy Judi Dench i Ben Whishaw, znani z przygód o Agencie 007.

Nic więc dziwnego, że prowadzący audycję poruszył temat utworu, który będzie promował nadchodzący film o Jamesie Bondzie. Klawiszowiec zespołu, Mikey Goldsworthy, stwierdził:

Mieliśmy w klipie Judy Dench, która grała M i Bena Whishawa, który gra Q, wiec sądziliśmy że to nas wybiorą. Ale wydaje mi się, że zaśpiewa Dua Lipa. 

I natychmiastowo, lekko nerwowo, dodał:

Nie powinienem tego mówić? Tak słyszałem. Nie wiem, czuję się źle teraz. Zniszczyłem wszystko.

Wskazanie tej artystki nie było wielkim zaskoczeniem. Jakiś czas temu, Dua Lipa nawiązała, w rozmowie z amerykańskim magazynem „Billboard”, do plotek związanych z jej muzycznym udziałem w „Bond 25”. 

Z przyjemnością to zrobię. Ale nie nagrywam piosenki… na razie… Nie chcę zapeszać, ale z przyjemnością bym to zrobiła. 

Dua Lipa to angielska piosenkarka, autorka tekstów i modelka pochodzenia kosowsko-albańskiego, która w 2017 roku zadebiutowała albumem „Dua Lipa”. Artystkę mogliśmy niedawno podziwiać podczas tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival.

Przypomnijmy: do filmu „Spectre” utwór zaśpiewał Sam Smith („​Writing’s on the Wall”), z kolei w „Skyfall” mogliśmy usłyszeć Adele. Do tej pory w filmach o Bondzie zaśpiewali również tacy wykonawcy jak m.in. Madonna, Chris Cornell, Duran Duran czy Tina Turner.

Zdjęcia do „Bonda 25” mają ruszyć w grudniu tego roku, natomiast premiera filmu planowana jest na 29 października 2019.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także