Dubioza Kolektiv już w październiku zagra dwa koncerty w Polsce

/ 26 września, 2018

Ten pochodzący z Bośni i Hercegowiny rozrywkowy skład jest bardzo dobrze znany w naszym kraju: występował na Woodstock Festiwal czy 3-majówce we Wrocławiu. Ich żywiołowe koncerty zostają na długo w pamięci, a bilety w całej Europie rozchodzą się w mig. Genialne rytmy, charyzmatyczni wokaliści, szaleńczy sceniczny show i zaangażowany przekaz.

W Polsce w ramach klubowej trasy zagrają dwukrotnie: 12 października w klubie Proxima (Warszawa) oraz 13 października w Zaklętych Rewirach (Wrocław).

Bilety na Dubioza Kolektiv

12.10.2018 / Klub Proxima, Warszawa / 20:00

  • 59 zł – PW Events
  • 69 zł – Ticketmaster, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Ticketclub, Proxima
  • 79 zł – w dniu koncertu

13.10.2018 / Zaklęte Rewiry, Wrocław / 20:00

  • 59 zł – PW Events
  • 69 zł – Ticketmaster, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Ticketclub, Rocky Shop
  • 79 zł – w dniu koncertu

Muzycy z Dubioza Kolektiv nie liczą się z konwenansami, nigdy też nie chcieli iść na twórczy kompromis – już na początku swojej działalności postanowili mówić o tematach trudnych, poruszać sprawy kontrowersyjne i otwarcie domagać się zwrócenia na nie uwagi. W duchu iście bałkańskiej tradycji, muzycy sięgnęli po inspiracje z najróżniejszych gatunków muzycznych, przeplatając lokalne smaczki z muzyką pochodzącą z całego świata, taką jak ska, punk, reggae, elektronika i hip-hop.

Z połączenia tej żywiołowej mieszanki gatunków i powalającej energii ich występów narodził się muzyczny fenomen Dubioza Kolektiv, który nabierał rozpędu i stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych koncertowych składów w Europie wschodniej. Ich najnowsze wydawnictwa – „Happy Machine” z 2016 i „Pjesmice za djecu i odrasle” z 2017 ugruntowały ich pozycję na międzynarodowym rynku.

Materiał sponsorowany

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także