Slash promuje nowy album „kukiełkowym” teledyskiem [WIDEO]

/ 26 września, 2018

W ostatni piątek, 21 września, na rynku ukazał się czwarty solowy album Slasha. Na płycie „Living The Dream” znalazło się 12 premierowych kompozycji, w tym singlowy „Driving Rain”. Do tego właśnie utworu powstał… intrygujący teledysk, który pojawił się w sieci!

Slash zdradził, skąd bierze „dziwne” materiały na facebookowe wpisy

Za zrealizowany metodą animacji poklatkowej wideoklip odpowiadają specjaliści ze Stoopid Buddy Stoodios. Główne role w poniższym obrazie odgrywają… kukiełki:

Pomysł na taki klip powstał ze względu na dość mroczny charakter piosenki. To zainspirowało twórców do stworzenia filmu akcji. Jednak nie było to wystarczająco zabawne, więc zaproponowałem coś bardziej z przymrużeniem oka. Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami produkcji studia Stoopid Buddy, a oni wykonali wspaniałą pracę. Uwielbiamy ten klip. Dla waszej informacji – żadna kukiełka nie ucierpiała podczas jego kręcenia

– wyjaśnił Slash

Gitarzysta wspomniał także o procesie twórczym:

Pamiętam dokładnie, że próbowaliśmy ten riff po raz pierwszy z chłopakami z zespołu podczas trasy promującej album „World On Fire” w hali w New Hampshire. To fajny gitarowy fragment, na którym zaczęliśmy budować resztę utworu na dalszej części trasy. Skończyliśmy w tym roku, a Myles wymyślił wspaniałą melodię wokalu. 

Już w lutym i marcu przyszłego roku, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie (pierwsza część trasy odbędzie się we wrześniu i październiku tego roku w USA). W ramach tego tournée 12 lutego 2019 artysta wystąpi również w Polsce. Koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorem jest Metal Mind Productions.

Ceny biletów na koncert prezentują się następująco:

  • Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł
  • Płyta stojąca: 220/ 240 zł
  • Siedzące kategoria 1: 350/370 zł
  • Siedzące kategoria 2: 280/300 zł
  • Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł
  • Siedzące kategoria 4: 200/ 220 zł

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także