Duff McKagan dołączył do zespołu Slasha zagrać przebój Guns N' Roses [WIDEO]

/ 20 października, 2018

Slash koncertuje wraz z Mylesem Kennedym i zespołem The Conspirators, promując wydany niedawno album „Living The Dream”. Chociaż na aktualnej trasie gitarzysta ogranicza do minimum utwory Guns N’ Roses, nie przeszkodziło mu to w zaproszeniu na scenę swojego kolego z tego zespołu.

Perla Hudson świętuje rozwód ze Slashem [FOTO]

Duff McKagan dołączył do grupy podczas bisów, wykonać piosenkę „It’s So Easy” z debiutanckiej płyty Guns N’ Roses. Była to jedyna, obok „Rocket Queen”, piosenka tego zespołu wykonana podczas koncertu. Możecie ją obejrzeć poniżej.

Koncert Slasha w Polsce

Już w lutym i marcu przyszłego roku, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie (pierwsza część trasy przebiega we wrześniu i październiku tego roku w USA). W ramach tego tournée 12 lutego 2019 artysta wystąpi również w Polsce. Koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorem jest Metal Mind Productions.

Tymczasem w listopadzie Guns N’ Roses powrócą na jeszcze kilka koncertów w Azji, RPA oraz na Hawajach. Będą to ostatnie występy w ramach trasy „Not In This Lifetime”, która wystartowała w 2016 roku i przyniosła gigantyczne dochody.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także