„Dziewczyna z tatuażem” powróci jako serial Amazona

/ 29 maja, 2020

Kryminały „Millennium” Stiega Larssona zyskały niesamowitą popularność w połowie pierwszej dekady XXI wieku. Było kwestią czasu, aż zostaną przeniesione na duży ekran. Najpierw był świetny film „Dziewczyna z tatuażem”, który pojawił się w 2011 roku, a później znacznie słabszy „Dziewczyna w sieci pająka”, który zadebiutował w 2018 roku.

Wydaje się, że w prozie Larssona drzemie znacznie większy potencjał, dlatego postanowili zainteresować się nim przedstawiciele platformy Amazon. Planują przygotować serial opowiadający losy Lisbeth Salander. Jak donosi serwis Variety, autorzy nie chcą tworzyć kontynuacji filmów, ale planują przygotować nowe, autorskie spojrzenie na postać i losy wspomnianej bohaterki.

Poza tym, że wraz z Amazonem nad produkcją współpracować będą Left Bank Pictures i Sony Pictures Television, nie mamy żadnych informacji dotyczących serialowej „Dziewczyny z tatuażem”.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także