„Przyjaciele” doczekali się szczerego zwiastuna [WIDEO]

/ 3 czerwca, 2020

„Szczere trailery” od grupy Screen Junkies działającej na YouTube to niezwykle popularne filmiki. Twórcy wybierają konkretne dzieło i w tworzonej przez siebie zapowiedzi wyśmiewają niedociągnięcia i błędy, które się w niej pojawiają. Chcą w ten sposób pokazać, że publikowane przez wydawców trailery wprowadzają widzów w błąd. Zwykle wychodzi to bardzo zabawnie.

Tym razem na prośbę fanów zdecydowali się na szczery trailer „Przyjaciół”, czyli kultowego serialu komediowego. Film ma ponad dziesięć minut, ponieważ zawiera fragmenty pochodzące ze wszystkich dziesięciu sezonów serii. Zaciekawieni? Zobaczcie sami:

Choć serial „Przyjaciele” zakończył się w 2004 roku, wciąż jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji na świecie. Dostępny jest między innymi na platformie Netflix, która rok rocznie płaci miliony dolarów, aby przedłużyć licencję na produkcję.

%%REKLAMA%%

Niedawno pojawiła się informacja, że HBO planuje nagrać jeszcze jeden odcinek „Przyjaciół”. Później zostało to potwierdzone, ale na razie prace na planie – z powodu pandemii koronawirusa – zostały zawieszone. Jest jednak bardziej niż pewne, że serial doczeka się swojej kontynuacji.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także