„Pętla” Patryka Vegi z ostrą zapowiedzią [WIDEO 18+]

/ 3 czerwca, 2020

Tym razem Patryk Vega postanowił przyjrzeć się sprawie tak zwanej „afery podkarpackiej”. Film „Pętla” opowie o siatce klubów nocnych, które pozwalały na zdobywanie sekstaśm z udziałem celebrytów, polityków i duchownych. Wszystkie one trafiały do agenta CBŚP, który używał ich między innymi do szantażu. Wszystko doprowadziło do wojny z udziałem ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych.

Reżyser na razie pokazał jedynie zwiastun, ale wygląda on dokładnie tak, jak wszystkie inne zapowiedzi jego filmów. Jest wulgarnie i bez cenzury. Trailer „Pętli” znajdziecie poniżej:

W filmie zagrali aktorzy, którzy już wcześniej współpracowali z Vegą – między innymi Antonii Królikowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Dagmara Kaźmierska czy Monika Ambroziak. „Pętka” trafi do kin już wkrótce.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także