Kina otworzą się 6 czerwca? Niestety nie wszystkie

/ 3 czerwca, 2020

Zgodnie z planem odmrażania polskiej gospodarki od 6 czerwca działalność wznowić będą mogły działalność kina, teatry i opery. Niestety nie oznacza to, że już od tego dnia otwarte będą wszystkie kina.

Sieć kin Multikino, która ma swoje obiekty w największych miastach w całej Polsce ogłosiła, że zostanie otwarta nieco później. Poszczególne kina mają być stopniowo otwierane wraz z wdrożeniem rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo odwiedzającym. W komunikacie kina możemy przeczytać:

Szanowni Widzowie!

Wiemy, że tęsknicie za niepowtarzalną atmosferą kin! Z radością informujemy, że zgodnie z decyzją Rządu RP kina w Polsce mogą zostać otwarte już 6 czerwca br.!

Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz Wasz, kina sieci Multikino będą otwierane stopniowo w późniejszym terminie. Obecnie przygotowujemy się na Wasze ponowne przyjęcie. Nasze prace obejmują m.in.: przygotowanie zaplecza sanitarnego, który umożliwi Wam przyjemny i bezproblemowy udział w premierach filmowych. O planowanej dacie otwarcia poszczególnych kin sieci Multikino, poinformujemy w kolejnych komunikatach.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość, a na seansach spotkamy się już niedługo!

Póki co nie podano konkretnych dat otwarcia kin.

%%REKLAMA%%

Nieco lepsze wieści mają dla nas kina studyjne. Warszawskie kina Muranów i Luna ogłosiły, że już od 6 czerwca odbywać się będą w nich seanse.

Kina w Polsce zostały zamknięte w pierwszej połowie marca 2020 roku.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf | fot. Zygmunt Put

KOMENTARZE

Przeczytaj także