Dziewczyny reagują na ekstremalny metal [WIDEO]

/ 9 września, 2018

Twórca kanału „Cole Dockter” posadził przed laptopem sześć młodych dziewczyn. Żadna z nich nie jest fanką metalu, choć niektóre przyznały, że okazjonalnie słuchają takiej muzyki. Następnie puścił im osiem utworów z różnych gałęzi metalowej muzyki i nagrał ich reakcje.

Dzieci reagują na System Of A Down [WIDEO]

Na początek dziewczyny usłyszały „43% Burnt” mathmetalowego Dillinger Escape Plan. Najczęstsza reakcja? Śmiech. Druga w kolejności była Metallica z „Sad But True”. Tutaj reakcja była już znacznie bardziej pozytywna. Nikki przyznała: „Czegoś takiego mogłabym słuchać” Na koniec dodała: „Całkiem fajne”. Inna z dziewczyn powiedziała, że fajnie byłoby to zobaczyć na żywo.

Dalej film wraca na bardziej ekstremalne tory za sprawą Cannibal Corpse i „I Cum Blood”. Tutaj największą reakcję wywołał tekst i wokal. Nikki powiedziała: „Zwykle muzyka ma mnie uspokoić, albo dodać energii. Nie rozumiem jaki jest sens takiej muzyki”.

Znacznie bardziej pozytywną reakcję wywołał Nightwish i „Amaranth”. Większość z badanych była pozytywnie zaskoczona muzyką, teledyskiem, a także faktem, że w zespole śpiewa dziewczyna.

Dziewczyny miały okazję jeszcze wysłuchać dokonań Abbath, Infant Annihilator, Sunn O))) i Brojob. Jaką reakcję wzbudziła taka muzyka? Przekonajcie się w filmie poniżej. Dowiecie się też, który utwór podobał im się najbardziej, a który najmniej.

A czy Wy słuchacie ekstremalnego metalu? Wymieńcie swoje ulubione zespoły w komentarzach.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także