Ed Sheeran zapowiada nowy album… czternastoma krótkimi nagraniami [WIDEO]

/ 25 października, 2021
fot. Harald Krichel

Ed Sheeran, zdobywca nagród Grammy i artysta bijący rekordy na YouTube, zaprezentował 14 filmów Shorts, udostępniając fanom pierwszą pełną zapowiedź swojego nadchodzącego albumu „=”.


Album „=” to  czwarty album Sheerana ze specjalnej serii – tytuły każdego z nich nawiązują do nazw symboli matematycznych.

Sheeran zaprezentował fanom pierwszą oficjalną zapowiedź nowego albumu w ramach współpracy z YouTube Shorts – oto przedsmak wszystkich 14 utworów jeszcze przed oficjalną premierą albumu, która odbędzie się w najbliższy piątek, 29 października. Co więcej, fani z całego świata mogą tworzyć własne #SheeranShorts do wszystkich utworów z albumu i oglądać krótkie wideo innych użytkowników.

14 filmów Shorts przedstawia bardzo osobistą podróż, jaką dla Sheerana stanowił czteroletni proces tworzenia nowego albumu. Każde wideo ożywia personalne i codzienne chwile, które znajdują odzwier­ciedlenie w utworach zawartych na płycie. Od kąpieli w lodzie w „Shivers” przez samotny taniec w „Be Right Now”, prysznic pod gołym niebem w „Stop The Rain”, grę na ukulele w „Sandman” aż po zwyczajne spędzanie czasu w domu z rodziną w „First Times” – Sheeran przedstawia fanom krótkie, intymne spojrzenie na to, co znaczy dla niego każdy utwór na płycie „=”. 

Świetnie się bawiłem przy nagrywaniu tych krótkich filmów. Zawsze bardzo lubiłem proces kręcenia teledysków. Bardzo się cieszę, że mogłem odkryć nowy sposób na ich tworzenie. Pozwolił on na zaprezentowanie tematu każdej piosenki w unikalny sposób, jednocześnie dając fanom zapowiedź nowej płyty!

– powiedział Ed Sheeran.

KOMENTARZE
Tagi: ,

Przeczytaj także