Kayah i Goran Bregović znowu razem! Sprawdź, co przygotowali z okazji 22-lecia wydania płyty

/ 25 października, 2021

Już tej jesieni, jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi 22-lecie wydania kultowego albumu – „Kayah i Bregović”.


Album „Kayah i Bregović” odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej.  To na nim znajdują się takie hity, jak „Prawy do lewego”, „Śpij kochany, śpij”, „Byłam Różą” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. trzy Fryderyki.

Po licznych wyprzedanych koncertach, ogólnopolskich trasach koncertowych oraz występie podczas tegorocznej edycji FEST Festiwalu, Kayah i Goran Bregović powracają tej jesieni i zagrają w trzech miastach w Polsce. 

Harmonogram koncertów:

  • 27.10.2021 – Spodek, Katowice
  • 28.10.2021 – Ergo Arena, Gdańsk/Sopot
  • 29.10.2021 – COS Torwar, Warszawa

Tego, co przeżywamy na wspólnych koncertach z Goranem Bregoviciem i naszymi kochanymi Góralami, nie da się właściwie z niczym porównać. Publiczność jest tak fantastyczna i zaangażowana – dostajemy od nich całą masę pozytywnej energii. Niesamowicie jest obserwować, ile radości oraz wzruszeń przeżywają. Tym bardziej cieszę się, że organizatorzy naszych poprzednich koncertów ponownie zaprosili nas do przeżycia wspólnej przygody. Już nie mogę się doczekać! 

– powiedziała Kayah.

Fot. Zuza Sosnowska

KOMENTARZE

Przeczytaj także