Edyta Górniak tłumaczy, dlaczego spoliczkowała Donatana. Ten odpowiada lakonicznie

/ 12 czerwca, 2018

Edyta Górniak i Donatan pozowali razem na ściance przed gromadką fotoreporterów, kiedy ten chwycił ją za pośladki. Górniak zareagowała szybko i na oczach wszystkich spoliczkowała producenta.

Tomasz Karolak dał najgorszy występ całego Opola?

Teraz artystka w rozmowie z portalem „Pudelek” uzasadniła swoje zachowanie:

Są sytuacje, których nie można ignorować. Mam nadzieję, że ten gest wyznaczy granice, których nie można przekraczać.

Sprawę skomentował na swoim Facebooku także Donatan, jednak nie zdobył się na przeprosiny. Napisał tylko oględnie:

W odpowiedzi na liczne pytania. Celowo pobudziłem ludzi do bardzo ciekawej-słusznej dyskusji i mam nadzieję do jeszcze słuszniejszych wniosków. Zwracając uwagę na ważny i aktualny temat "Są granice których nie możemy przekraczać" – czyli starajmy się umieć walczyć o swoją przestrzeń w każdej postaci. Nie chodzi tylko o przerysowaną sytuację w przykładzie, ale też o życiową asertywność.

55. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki, który zorganizowany został przez Telewizję Polską, odbył się w miniony weekend. Widzowie oglądali występy weteranów polskiej sceny: Marylę Rodowicz, Bogdana Łazukę, Golden Life czy Krzysztofa Krawczyka. O mundialowy przebój walczyły chociażby zespoły Pectus, Kombi czy InoRos.

Edyta Górniak wykonała w Opolu przebój zespołu Bajm, „Co mi panie dasz”.

Jacek Kurski co prawda chwalił się wynikami oglądalności tegorocznego Opola, ale oparł się na autorskim systemie pomiaru MOR. Te prezentowane przez Nielsena sugerują mniejsze zainteresowanie ze strony telewidzów. Różnice wahają się od 1,5 do 2 milionów widzów.

tm

KOMENTARZE

Przeczytaj także