Eleven Bike Fest 2018 to nie tylko muzyka. Parada atrakcji we Wrocławiu!

/ 13 czerwca, 2018

Jeśli nie macie jeszcze planów na drugą połowę czerwca, to koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzu datę 22-25 czerwca. W tych dniach odbędzie się we Wrocławiu kolejna już IV edycja Eleven Bike Fest, czyli muzyczno-motocyklowe święto. To nie będzie zwykły zlot ponieważ na EBF przyjeżdżają ludzie z całej Europy. Czeka Was wielkie show i jeszcze lepsza zabawa. Impreza jest otwarta dla wszystkich i nie trzeba być posiadaczem motocykla, aby uczestniczyć we wspólnej zabawie!

Parada atrakcji

  • Największą atrakcją Eleven Bike Fest 2018 jest oczywiście muzyka. W tym roku na imprezie nie zabraknie wielu rockowych znakomitości – zagrają chociażby: Status Quo, Axel Rudi PellParadise Lost, Acid Drinkers, Nocny Kochanek czy Big Cyc.
  • W niedzielę 24 czerwca na terenie imprezy powstanie duża strefa kibica, w której wspólnie będzie można kibicować naszej narodowej reprezentacji w meczu z Kolumbią na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej.
  • Organizator zadbał również o ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, które skierowane są do wszystkich uczestników Eleven Bike Fest 2018.
  • Na teremie imprezy zorganizowana będzie duża strefa gastronomiczna z dobrym jedzeniem i napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi.
  • W poprzednich latach nagrodą główną imprezy był nowy motocykl marki Harley-Davidson. Cały dochód ze sprzedaży losów przeznaczonych do wygrania głównej nagrody został w całości przekazany na rzecz „Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, której twarzą jest Martyna Wojciechowska.

Patronem imprezy jak co roku jest Prezydent Miasta Wrocławia i impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko samych uczestników, ale i mediów.

Program imprezy

Ceny biletów

  • 150 zł – przedsprzedaż – karnet na wszystkie dni festiwalu (sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem www.ticketmaster.pl)
  • 90 zł – przedsprzedaż – bilet jednodniowy (sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem www.ticketmaster.pl)
  • 180 zł – karnet na wszystkie dni festiwalu (dostępny tylko w kasach stadionu w dniach trwania imprezy)
  • 100 zł – bilet jednodniowy (dostępny tylko w kasach stadionu w dniach trwania imprezy)

Przedsprzedaż internetowa dostępna jest POD TYM ADRESEM lub w stacjonarnych punktach sprzedaży firmy Ticketmaster na terenie całej Polski (m.in. sklepy Empik, Saturn, Media Markt).

Impreza odbędzie się w dniach od 22 do 25 czerwca na Campingu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. Oficjalne wydarzenie Eleven Bike Fest 2018 dostępne jest w serwisie Facebook.

Materiał sponsorowany

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także