Elton John został pozwany przez byłą żonę. Z jakiego powodu?

/ 23 lipca, 2020

Kilka miesięcy swoją premierę miała książka „Ja. Pierwsza i jedyna autobiografia Eltona Johna”, która okazała się światowym bestsellerem. Elton John dość szczegółowo opisał nie tylko swoje muzyczne osiągnięcia, ale również skupił się na życiu prywatnym. I właśnie z tego powodu może liczyć się z zapłaceniem wysokiego odszkodowania.

Pozew przeciwko Johnowi wystosowała bowiem Renate Blauel, czyli była żona muzyka, z którą był związany w latach 1984-1988. Niedługo po rozstaniu John ogłosił światu, że jest gejem. Zdaniem byłej żony, artysta zdradził w swojej biografii szczegóły z ich wspólnego życia, które – za sprawą porozumienia, które podpisali w dniu rozwodu – miały nie ujrzeć światła dziennego. Jak donosi „The Independent”, Renate Blauel żąda od Eltona Johna 3 milionów dolarów w ramach zadośćuczynienia.

%%REKLAMA%%

Elton John jest w ostatnich miesiącach niezwykle aktywny. Niedawno wziął udział w nagraniach nowej płyty Lady Gagi, a w ubiegłym roku aktywnie promował film biograficzny „Rocketman”. Otrzymał zresztą za niego Oscara – za „Najlepszą piosenkę”, którą wykonał wspólnie z Taron Egertonem „(I’m Gonna) Love Me Again”.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także