Van der Graaf Generator przekłada trasę. Kiedy koncerty w Polsce? [DATY]

/ 23 lipca, 2020

Van der Graaf Generator to jeden z najważniejszych przedstawicieli rocka progresywnego. Na czele zespołu stoi charyzmatyczny wokalista Peter Hammill. Grupa jakiś czas temu zapowiedziała dwa koncerty w Polsce, które miały odbyć się w tym roku, ale zespół – z powodu pandemii koronawirusa – zdecydował się przełożyć trasę na 2021 rok. 

Znamy już nowe daty polskich koncertów:

  • Kraków, Studio, 24.09.2021
  • Warszawa, Palladium, 25.09.2021

%%REKLAMA%%

Zarówno na scenie, jak i w studiu muzycy zdecydowanie wolą patrzeć do przodu, a nie oglądać się za siebie, dlatego też w programie ich koncertów – obok klasyków z repertuaru – znajduje się wiele nowych utworów. Postawili sobie też za punkt honoru, by zawsze zaskoczyć publiczność utworem nieco zapomnianym i rzadziej wykonywanym – z katalogu VdGG i solowego dorobku Petera Hammilla. Bez względu na pochodzenie, ta "odkurzona" pozycja zawsze brzmi bardzo świeżo i jest mocno osadzona w formacie nowoczesnego tria.

Ostatni album Van der Graaf Generator ukazał się w 2016 roku pod tytułem „Do Not Disturb”. W 2019 roku natomiast premierę miała specjalna wersja debiutanckiej płyty, „The Aerosol Grey Machine”.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także