Eminem zepsuł selfie z Edem Sheeranem i 50 Centem [FOTO]

/ 16 lipca, 2018

W miniony weekend Eminem dał dwa udane koncerty na stadionie Twickenham w Londynie. W pewnym momencie na scenie dołączyli do niego Ed Sheeran i 50 Cent. Raper postanowił po koncercie uwiecznić wspólne chwile na zdjęciu, ale coś mu nie wyszło.

Eminem i Nicky Minaj są parą?

Na scenie Eminem wykonał z 50 Centem trzy utwory z jego repertuaru, a Ed Sheeran dołączył do niego, by wykonać „River”, pochodzący z płyty „Revival”. Po koncercie cała trójka świętowała za kulisami, co Eminem postanowił uwiecznić na zdjęciu.

Wykonane jednak przez niego zdjęcie trochę nie wyszło. Sam Eminem jest niemal całkowicie wycięty z kadru, a 50 Cent ledwie się w nim mieści. Jedynie Ed Sheeran załapał się w całości. Może właśnie dlatego udostępnił je na swoim Instagramie.

 

Thank you for @eminem for having me onstage tonight. Get the strap @50cent

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Ed Sheeran wystąpi na warszawskim stadionie PGE Narodowy 11 i 12 sierpnia 2018 roku. Bilety na oba koncerty są już wyprzedane, ale organizator, w reakcji na liczne prośby fanów, wprowadził możliwość zmiany danych na spersonalizowanych biletach. Oznacza to, że będzie można je odkupić.

W komunikacie na stronie Eventim.pl możemy przeczytać:

Drodzy Fani, mamy dla Was dobrą wiadomość!

Ze względu na pojawiające się liczne prośby dotyczące zmiany danych osobowych na biletach na nadchodzące koncerty Ed Sheeran w Polsce oraz ze względu na napływające z innych krajów liczne doniesienia o fanach, którzy nie zostali wpuszczeni na koncerty z powodu niezgodności danych osobowych na biletach, management Artysty podjął decyzję o ‼wprowadzeniu możliwości zmiany danych osobowych na bilecie‼.

Możliwa jest tylko i wyłącznie jedna zmiana danych osobowych na pojedynczym bilecie, a prawo to przysługuje tylko i wyłącznie osobom, które dokonały zakupu na Eventim.pl.

Wszystkie osoby, które z przyczyn losowych chcą dokonać takiej zmiany, proszone są o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się pod tym linkiem w zakładce „ZMIANA DANYCH”: https://www.event(…)-faq-pl.

Osoby, które dokonały zwrotu biletów ze względu na wcześniejszy brak możliwości zmiany danych osobowych, proszone są o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się pod tym linkiem w zakładce „DOKONAŁEM ZWROTU”: https://www.event(…)-faq-pl.

Wszystkich wybierających się na koncert zapraszamy do zapoznania się z aneksem do regulaminu imprezy, dostępnym pod tym adresem: https://www.eventim.pl/ed-sheeran

Z poważaniem,

Eventim.pl

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także